Súkromná zubná ambulancia DENTIM v Púchove

Nájdete nás na adrese:
T. Vansovej 1699/69, 020 01 Púchov

1. poschodie budovy Lekáreň Pri Nástupišti. Vchod do ordinácie je zboku budovy.
Sob - Ned: Zatvorené
+421 948 033 488
info@dentim.eu
Welcome to MedicalPress a Premium Medical Theme
Title Image

Bc. Erika Fúsiková

Home  /  Bc. Erika Fúsiková
Bc. Erika Fúsiková
Dentálna hygienička
0948 033 488
Objednať sa
Sme tu pre Vás. Ak sa chcete objednať na termín, môžete vyplniť formulár a my Vám zavoláme, či je daný termín voľný. Presný termín sa dohaduje telefonicky, nakoľko rôzne stomatologické zákroky majú rozdielne trvanie.

Žiadosť o termín

Volám sa Erika Fúsiková. Pochádzajúca z Dubnice nad Váhom. Mám 22 rokov. Po gymnáziu som od roku 2015 do 2018 vyštudovala odbor Dentálna hygiena na Masarykovej Univerzite v Brne. V rámci štúdia som absolvovala prax v rôznych zubných ambulanciách a stomatologických oddeleniach vrátane Fakultnej Nemocnice u sv. Anny v Brne.

Od febára 2018, som nastúpila na prax do zubnej ambulancie DENTIM v Púchove, kde som sa zdokonaľovala v praktických zručnostiach nielen dentálnej hygieničky ale aj zubej sestričky, ktoré mi pomohli pri záverečných štátnych skúškach a dosiahnutím titulu Bc. DH. Po štátniciach, približne na začiatku júna, som dostala možnosť ostať v DENTIME, už ako zamestnanec. Naďalej sa snažím učiť sa nové veci a skúsenosti, nielen v samotnej ordinácii ale aj prostredníctvom externých kurzov vo vzdelávcích centrách ako napr. Andel Dental Academy, kde som úspešne absolvovala dvojdňový kurz s názvom ,,Dentálna hygiena ako precízna liečba alebo nedokonalá estetika”. Od januára 2019 som stala členkou Slovenskej komory medicko - techoogických pracovníkov.

Špecializácia Dentálna hygienička
Titul Dentálna hygienička
Pracovné dni Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday